František Baťka - Akt

Serigrafie a kombinovaná technika, 17x12 cm. Signováno vlevo postraně tužkou František Baťka. Ruční papír se slepotiskovým razítkem. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1938
Malíř, grafik. Studoval na Akademii výtvarných umění v Brně, poté pracoval pro studio animovaného filmu na Barrandově, také ilustroval knihy a časopisy. V 70. letech emigroval do Německa. Mezi jeho stěžejní témata patří motiv aktu, který zachycuje různými malířskými technikami, včetně akvarelu, akrylu i tisku. Vystavoval po celém světě.

104939. Akt
Dražba ukončena:29.10.2023 20:39:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč