František Bartoš - Soubor 3 prací

1. Městská scenérie - olej na kartonu, 40x62 cm, signováno, rám.
2. Mecholezy u Kdyně - akvarel, 28x37 cm, signováno, rám, pasparta, zaskleno.
3. Hůrka u Klatov - Akvarel, 26x44 cm, signováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

15383. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:24.01.2018 19:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč