František Bartoš - Osada

Olej na plátně, 65x84 cm, signováno vpravo dole F. Bartoš, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

8958. Osada
Dražba ukončena:30.03.2017 20:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč