František Bartoš - Domažlice

Olej na plátně, 50x54 cm. Signováno vlevo dole Fr. Bartoš. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

303266. Domažlice
Dražba ukončena:20.01.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč