František Aron - Zimní Praha

Olej na kartonu, 37x33 cm. Signováno vlevo dole Aron 36. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1895 - ?
Malíř. Studoval Státní průmyslovou školu v Praze, soukromě se vzdělával u prof. Bartoše a Jaro Procházky. Samostatně vystavoval mezi válkami doma i v cizině (Paříž). Maloval také na Podkarpatské Rusi.

František Aron
300569. Zimní Praha
Dražba ukončena:05.09.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.09.2019 20:01:31 2663
500 Kč 03.09.2019 18:39:35 1331