Olej na kartonu, 37x33 cm. Signováno vlevo dole Aron 36. Rám, sklo.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1895 - ?
Malíř. Studoval Státní průmyslovou školu v Praze, soukromě se vzdělával u prof. Bartoše a Jaro Procházky. Samostatně vystavoval mezi válkami doma i v cizině (Paříž). Maloval také na Podkarpatské Rusi.