František Aron - Kostel na Podkarpatské Rusi

Olej na kartonu, 51x72 cm. Signováno vpravo dole Aron 32. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - ?
Malíř. Studoval Státní průmyslovou školu v Praze, soukromě se vzdělával u prof. Bartoše a Jaro Procházky. Samostatně vystavoval mezi válkami doma i v cizině (Paříž). Maloval také na Podkarpatské Rusi.

František Aron
302990. Kostel na Podkarpatské Rusi
Dražba ukončena:01.01.2020 20:28:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč