František Antonín Jelínek - Zahrádka u Ledče nad Sázavou

Olej na kartonu, 46x64 cm. Signováno vpravo dole Fr. A. Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

115541. Zahrádka u Ledče nad Sázavou
Zbývá:18 dnů, 11 hodin
Konec dražby:29.05.2024 21:35:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 06.05.2024 9:30:24 4952