František Antonín Jelínek - Split

Tempera na plátně, 50x75 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu štítek z díla. Přiloženo osvědčení o původu originálu z roku 1973.

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

14881. Split
Dražba ukončena:30.11.2017 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč