František Antonín Jelínek - Portrét mladé dívky

Akvarel, 10x8 cm. Signováno vpravo dole Fr. A. Jelínek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

81807. Portrét mladé dívky
Dražba ukončena:17.08.2022 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč