František Antonín Jelínek - Podzim

Olej na kartonu, 33x25 cm. Signováno vpravo dole Fr. A. Jelínek. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

153802. Podzim
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč