František Antonín Jelínek - Muž u koní

Kombinovaná technika, 12x12 cm. Signováno vlevo nahoře Fr. Jelínek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

305069. Muž u koní
Dražba ukončena:04.06.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč