František Antonín Jelínek - Kytice ve váze

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 18x15 cm. Signováno vlevo dole Fr. A. Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

61639. Kytice ve váze
Dražba ukončena:27.06.2021 20:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč