František Antonín Jelínek - Dubrovník, Svatý Jurač

Tempera, 43x61 cm. Signováno vpravo dole Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

77054. Dubrovník, Svatý Jurač
Dražba ukončena:08.05.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč