František Antonín Jelínek - Dubrovník

Kombinovaná technika, 26x38 cm. Signováno vpravo dole Fr. A. Jelínek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

308165. Dubrovník
Dražba ukončena:04.04.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč