František Antonín Jelínek - Dívka čtoucí dopis

Olej na kartonu, 47x40 cm, signováno vlevo dole Fr. A. Jelínek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu ověření pravosti od autora. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

11607. Dívka čtoucí dopis
Dražba ukončena:28.06.2017 18:00:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:11 000 Kč