František Antonín Jelínek - Dívčí půlakt

Olej na kartonu, 30x22 cm, signováno vlevo dole Fr. A. Jelínek, rám, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

10828. Dívčí půlakt
Dražba ukončena:01.06.2017 20:36:42
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč