František Antonín Jelínek - Děti carského ministra Bublikova

Olej na plátně, 127x147 cm. Signováno vpravo dole František Jelínek. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Dílo zobrazuje děti ministra dobové vlády carského Ruska Bublikova, který uprchl s rodinou před sověstkým režimem do Prahy.

Nejdelší strana: 173 cm

o autorovi: 1890-1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.

nevhodné pro přepravu velký formát
115488. Děti carského ministra Bublikova
Zbývá:18 dnů, 11 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:42:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 500 Kč