Olej na plátně, 127x147 cm. Signováno vpravo dole František Jelínek. Rámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Pozn.: Dílo zobrazuje děti ministra dobové vlády carského Ruska Bublikova, který uprchl s rodinou před sověstkým režimem do Prahy.
Nejdelší strana: 173 cm
o autorovi: 1890-1977
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 76 000 Kč.