Olej na dřevě, 39x31 cm, signováno vlevo dole, rám.
1890, Praha - 1977, Praha
Žák AVU (1908-1911), kde se učil u prof. Roubalíka, Bukovace a na speciálce H. Schwaigra. Malíř krajiny Českomoravské vysočiny, portrétů a figurální kompozice.
Pozn.: Rám silně poškozen.