František Malý - Ulička rybářů v Ochridě, Makedonie

Olej na kartonu, 40x33 cm, signováno vlevo dole Fr. Malý, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5475. Ulička rybářů v Ochridě, Makedonie
Dražba ukončena:28.09.2016 22:31:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč