František Malý - Štrbské pleso

Olej na kartonu, 27x32 cm, signováno vpravo dole Fr. Malý, rám.

3619. Štrbské pleso
Dražba ukončena:27.01.2016 20:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč