Bohumil Jaroš - Párové obrazy - zimní a letní cesta

Kombinované techniky, oba 18x25 cm, oba signováno vlevo dole F. Jaroš, rámovány, paspartovány, zaskleny.

1856, Jičín - 1924, Praha

Pozn.: Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3010. Párové obrazy - zimní a letní cesta
Dražba ukončena:01.10.2015 22:04:58
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč