František Horký - Z Petřína

Olej na plátně, 50x60 cm, signováno vpravo dole Fr. Horký 43, rám.

Pozn.: Rám přetřený. Rám mírně poškozen. Malba mírně znečištěna.

5794. Z Petřína
Dražba ukončena:26.10.2016 18:23:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč