František Horký - Břízy u cesty

Olej na překližce, 49x68 cm, signováno vpravo dole Horký, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

6257. Břízy u cesty
Dražba ukončena:27.10.2016 21:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč