František Bukáček - Zátiší s lahví Chianti

Olej na kartonu, 34x50 cm, signováno vlevo dole F. Bukáček, rám.

1910, Křižánky - 1988
Studoval školu uměleckých řemesel v Brně (1928-1930; prof. F. Süsser). Poté žák AVU (1934-1939; prof. Loukota, Nechleba. Malíř podobizen, zátiší a restaurátor. Rád maloval také východočeskou krajinu.Vystavoval především na Moravě.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6610. Zátiší s lahví Chianti
Dražba ukončena:01.12.2016 19:28:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč