František Bukáček - Zamyšlená

Olej na plátně, 45x35 cm, signováno vlevo dole F. Bukáček, rám, zaskleno.

1910, Křižánky - 1988
Studoval školu uměleckých řemesel v Brně (1928-1930; prof. F. Süsser). Poté žák AVU (1934-1939; prof. Loukota, Nechleba. Malíř podobizen, zátiší a restaurátor. Rád maloval také východočeskou krajinu.Vystavoval především na Moravě.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6124. Zamyšlená
Dražba ukončena:27.10.2016 19:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč