František Leták - Kytička ve džbánku

Olej na kartonu, 39x30 cm, signováno vlevo dole Leták, rám.

1949, Ústí nad Labem
Žák SUPŠŠ v Kamenickém Šenově (1966-1970), kde studoval obor malíř skla.
Poté student AVU (1971-1977; prof. F. Jiroudek, R. Ondráček a K. Souček). Samostatně vystavoval na Ústecku.

5531. Kytička ve džbánku
Dražba ukončena:29.09.2016 18:47:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč