František Leták - Chalupy

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vlevo dole Fr. Leták, rám.

1949, Ústí nad Labem
Žák SUPŠŠ v Kamenickém Šenově (1966-1970), kde studoval obor malíř skla.
Poté student AVU (1971-1977; prof. F. Jiroudek, R. Ondráček a K. Souček). Samostatně vystavoval na Ústecku.

Pozn.: Vzadu autorský štítek. Majitel získal dílo přímo od autora.

2697. Chalupy
Dražba ukončena:30.09.2015 20:00:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč