Akvarel, 42x63 cm, signováno vpravo dole Fr. Hřivna 35, rám, pasparta, zaskleno.
1905, Velké Kunčice nad Ostravicí - 1967
Malířské základy získal u prof. Ant. Procházky v Moravské Ostravě. Malíř a správce galerie na Zbraslavi. Byl důstojníkem v armádě. Vystavoval převážně na Moravě.