František Dvořák - Skizza krajiny

Olej na kartonu, 23x35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1909, rám, zaskleno.

1052. Skizza krajiny
Dražba ukončena:26.03.2014 21:14:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč