František Turek - Podvečer

Olej na sololitu, 40x55 cm, signováno vpravo dole F. Turek, rám.

1916 Praha, 2008 Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5337. Podvečer
Dražba ukončena:28.09.2016 20:01:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 700 Kč