František  Soukup - Usměvavá dívka

Olej na plátně, 65x55 cm. Nesignováno. Vzadu přípis Soukup 72. Olištováno.

o autorovi: 1888 - 1954
Narodil se v Praze. Byl žákem Jaroslava Panušky a Václava Jansy. Zaměřoval se především na krajiny.

20270. Usměvavá dívka
Dražba ukončena:30.05.2018 20:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč