Olej na desce, 39x28 cm. Signováno vpravo dole F. Soukup 1944. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 39 cm
o autorovi: 1888 - 1954
Narodil se v Praze. Byl žákem Jaroslava Panušky a Václava Jansy. Zaměřoval se především na krajiny.