František  Soukup - Muž s cigaretou

Olej na desce, 39x28 cm. Signováno vpravo dole F. Soukup 1944. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1888 - 1954
Narodil se v Praze. Byl žákem Jaroslava Panušky a Václava Jansy. Zaměřoval se především na krajiny.

80184. Muž s cigaretou
Dražba ukončena:26.06.2022 20:39:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.06.2022 20:36:51 5538
500 Kč 26.06.2022 9:49:06 10579