František  Myslivec - Z Jadranu

Olej na kartonu, 15x31 cm. Signováno vpravo dole Fr. Myslivec. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1890 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

116561. Z Jadranu
Dražba ukončena:02.06.2024 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč