František  Myslivec - Setkání u řeky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 29x35 cm. Signováno vpravo dole Fr. Myslivec 1957. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1890 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

113118. Setkání u řeky
Dražba ukončena:17.03.2024 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč