František  Myslivec - Chalupy

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Fr. Myslivec 1934. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1890 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 29 000 Kč

93682. Chalupy
Dražba ukončena:16.04.2023 20:13:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč