František  Kupka - Z cyklu Píseň písní

Dřevořez. 16x16 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

39476. Z cyklu Píseň písní
Dražba ukončena:16.01.2020 20:41:42
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 400 Kč