František  Kupka - Revoluční medaile

Litografie, 39x45 cm. Monogramováno vpravo dole K. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

55181. Revoluční medaile
Dražba ukončena:13.01.2021 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč