František  Kupka - Píseň písní

Dřevoryt, 17x16 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Volný list.

Pozn.: Okraj mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

41808. Píseň písní
Dražba ukončena:12.03.2020 21:35:02
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč