František  Kupka - Památce Havlíčkově

Litografie, 27,5x22,5 cm, monogramováno vpravo dole v kameni K., rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám i papír poškozeny.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

7188. Památce Havlíčkově
Dražba ukončena:26.01.2017 19:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč