Litografie, 26x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka 1904. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

Dražba ukončena:29.11.2018 21:46:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč