František  Kupka - Mladí bojovníci

Litografie, 26x22 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

24504. Mladí bojovníci
Dražba ukončena:15.11.2018 19:19:58
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč