František  Kupka - Localización de móviles graficos

Litografie, 22x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Opatřeno slepotiskovým razítkem. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

45910. Localización de móviles graficos
Dražba ukončena:10.06.2020 19:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč