František  Kupka - Les Sauveurs

Litografie, 24x21 cm, signováno vlevo dole v tisku Kupka, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

14701. Les Sauveurs
Dražba ukončena:29.11.2017 22:02:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč