František  Kupka - Le Theatre des Marionnettess

Litografie, 27x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Prasklé sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

60255. Le Theatre des Marionnettess
Dražba ukončena:16.06.2021 19:28:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč