František  Kupka - Le théatre des marionnettes

Litografie, 28x23 cm, signováno dole uprostřed v tisku Kupka, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

10851. Le théatre des marionnettes
Dražba ukončena:01.06.2017 21:06:30
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:7 000 Kč