František  Kupka - La Conférence

Litografie, 27x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

23922. La Conférence
Dražba ukončena:01.11.2018 20:51:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč