František  Kupka - La Bande Internationale des Capitalistes

Litografie, 20x44 cm. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

24020. La Bande Internationale des Capitalistes
Dražba ukončena:01.11.2018 22:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč