František  Kupka - Konvolut 4 grafických listů

Litografie, cca 26x22 cm. Všechny signovány v tisku Kupka. Rámy, pasparty, skla.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

80090. Konvolut 4 grafických listů
Zbývá:11 dnů, 9 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč