František  Kupka - Hierarchie Administrativy

Litografie, 28x46 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kupka. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

55161. Hierarchie Administrativy
Dražba ukončena:13.01.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč