František  Kupka - Estudio para el lenguaje de as verticales

Litoofset, 26x21 cm. Limitovaná edice 40/150. Slepotiskové razítko vydavatele díla D&P, ruční papír 100% bavlna. Signováno vpravo dole v tisku Kupka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1871 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 000 Kč

61261. Estudio para el lenguaje de as verticales
Dražba ukončena:14.07.2021 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč